Přestup během roku

Volná místa 2020/2021

Máme volná místa v 1. až 6. ročníku.

Změnit školu je možné kdykoliv během školního roku i o prázdninách. Je to velmi jednoduché.

Chcete vědět více? Stačí nás kontaktovat mailem. Setkáme se a popovídáme si o škole a o všem,
co vás zajímá.

1. krok: Napište nám

V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem. Ozveme se vám a domluvíme se na osobním setkání.

2. krok: Náhled do výuky a rozhovor s rodiči a dítětem

Nejprve se můžete zúčastnit jednoho výukového bloku a pak se si společně popovídáme. Chceme vás i vaše dítě lépe poznat a dát vám příležitost doptat se na to, co vás zajímá.

Na první návštěvu můžete přijít i bez dítěte. Následně pak zopakujeme návštěvu i s dítětem.

3. krok: Týden na zkoušku

Chceme dětem i rodičům umožnit, aby si školu vyzkoušely předtím, než do ní nastoupí. Domluvíme se proto na týdnu na zkoušku, kdy si všichni vyzkouší, jak to ve ScioŠkole chodí.

4. krok: Formality vyřídíme za vás

Vše s vaší původní školou vyřídíme. U nás je třeba vyplnit žádost o přestup a smlouvu.

5. krok: Nástup

Nová škola, která dává smysl, bez stresu, bez známek. Škola kam se děti těší a která je připraví na život v měnícím se světě.

Zeptejte se na to, co vás zajímá

Darina Front

Darina Klimparová

darina.klimparova@scioskola.cz

Martin Front

Martin Pietraszek
zástupce ředitelky

martin.pietraszek@scioskola.cz

Možnost přestupu

Zaujal vás koncept ScioŠkol? Chcete, aby vaše dítě chodilo do Scioškoly? Je to snadné. Školy si formality přestupu vyřeší mezi sebou. Přestoupit do ScioŠkoly můžete kdykoliv během školního roku. Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku s vedením školy.