Hledáme průvodce do družiny

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Rádi zkoušíte nové věci? Baví vás stále hrát si, tvořit, vyrábět a poznávat? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je tu příležitost právě pro Vás.

17. 6. 2021| Darina Klimparová
Jobs FM

Koho hledáme?

  • Nepotřebujeme nutně pedagogickou praxi nebo vzdělání, ale nutná je alespoň nějaká zkušenost práce s dětmi (hlídání dětí, skaut, táborový vedoucí, doučování atd..).
  • Hledáme fajn člověka, který zapadne k nám do kolektivu a k našim dětem.
  • Základní dovedností každého průvodce je otevřená a respektující komunikace.
  • Nezbytným předpokladem úspěchu na této pozici je schopnost a chuť stále se učit a rozvíjet, stejně jako dovednost poskytovat a přijímat zpětnou vazbu.
  • Někoho, kdo přirozeně vytváří bezpečné prostředí, zvládne zprostředkovávat dětem smysluplnost aktivit, umí nadchnout a umožňovat dětem spolupráci.
  • Někoho, koho bude bavit s dětmi tvořit, mluvit, sportovat, prostě užívat si chvíle mimo hlavní výuku.

Více informací a přihláška


Jsme malá škola, což nám umožňuje pečovat o osobní vztahy a vytvářet velmi pohodové prostředí. Společně vedeme a budujeme inovativní školu, která je součástí společenství ScioŠkol, kde se vzájemně inspirujeme a podporujeme. Nechodíme vyšlapanými cestičkami a stále objevujeme nové možnosti, permanentní změna je naší součástí. Hledáme fajn člověka, který rozšíří řady našich průvodců a pomůže nám pracovat s dětmi v rámci školní družiny.

Průvodce v družině funguje ve škole každé všední odpoledne mezi 12 a 16 hodinou. Případně, může v družině pracovat více lidí, kteří se během týdně vystřídají. Přihlásit se tedy můžete, i když byste mohli ve škole působit jen některé z těchto dnů.

Více informací a přihláška