Hledáme člena vedení a průvodce

Svět se mění a my také. Navíc stále rosteme. Proto hledáme nové členy do týmu naší školy.

1. 3. 2021| Darina Klimparová
119038645 10218082657714380 8506379277883905229 N

Hledáme člena vedení

Chceš práci ve vedení, která dává smysl?

Baví tě práce s dětmi i dospělými a jsi přirozený leader, který se nezalekne žádné nové výzvy? Zajímáš se o svět vzdělávání a věříš, že by to v něm mohlo fungovat lépe? Nabízíme ti práci, ve které ho spolu s námi můžeš začít měnit.

Koho hledáme?

Společně již 4. rokem budujeme menší inovativní školu, kde pečujeme o dobré vztahy a rozvoj kompetencí dětí i dospělých. Nechodíme vyšlapanými cestami a stále objevuje nové možnosti, změna je naší součástí. Hledáme schopného člověka a fajn parťáka, na pozici zástupce ředitelky, který povede školu k jejímu dalšímu rozvoji a bude z ní i nadále spoluvytvářet místo, kde všichni táhneme za jeden provaz.

Pedagogická kvalifikace ani praxe ve školství nejsou podmínkou. Důležitá je pro nás zkušenostech s prací s dětmi nebo zkušenost s vedením týmu či nějakého většího projektu. V ideálním případě pak obojí. Nejlépe se mezi nás hodí lidé s nadhledem, empatií a smyslem pro humor. Lidé aktivní, zodpovědní, kteří se rádi stále učí a umí se dohodnout. Lidé s rozvinutým morálním citem a zdravou sebedůvěrou. Naši kolegové by zkrátka měli být takoví, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Zdá se ti, že je to práce přesně pro tebe? Pak jsi na správném místě! Více zde.

Hledáme 2 průvodce

Zajímáš se o vzdělávání? Naplňuje tě práce s dětmi a máš chuť se spolu s nimi rozvíjet a učit? Oceníš možnost podílet se na provozu školy a realizovat své vlastní nápady? Hledáš místo v takové škole, kterou bys sám/sama rád/a navštěvoval/a? Pak máme práci přesně pro tebe.

Koho hledáme?

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha. Musí to proto být důležité hodnoty i pro každého zájemce. Jako průvodce do ScioŠkol hledáme lidi, kteří jsou zralé osobnosti, odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kterým je vlastní respektující komunikace a kteří se chtějí sami stále učit a stále na sobě pracovat. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Zdá se ti, že je to práce přesně pro tebe? Pak jsi na správném místě! Více zde.