Hledáte, kam zapsat dítě do domácího vzdělávání? U nás máme místa.

Máte jasnou představu, jak budete doma se svým domškolákem pracovat a hledáte pro svého domškoláka školu, která Vás ji nechá realizovat?

24. 10. 2022| Darina Klimparová
FM Domskolaci

Dejte nám o sobě vědět, ať již jste rodič nebo třeba i malá komunitní skupina či škola, které funguje na principu domácího vzdělávání.

Jsme škola pro rodiče a děti, kteří ví, jak budou pracovat a umí si se svým domácím vzděláváním poradit. Necháváme Vám svobodu v tom, jak doma budete pracovat - Vy se přece znáte nejlépe a víte, co Vám vyhovuje.

Na oplátku očekáváme soulad s filozofií naší školy a zodpovědnost za své vzdělávání - tzn. že to ve 3., 5. a 9. ročníku dotáhnete tam, kam je podle našeho školního vzdělávacího programu třeba. Dvakrát ročně na přezkoušení budeme sledovat pokroky Vašeho dítěte na jeho cestě vzdělávání.

Kolik máme míst?

Můžeme přijmout až 10 dětí.

Jaké ročníky jsou k dispozici?

Zapsat se k nám můžete do jakéhokoliv ročníku, tj. od 3. do 9. třídy

Pro koho jsme vhodní jako domovská škola?

Pro rodiny, kteří chtějí ve svém vzdělávání svobodu, ale mají zároveň i zodpovědnost a ví, jak na to.

Ideálně pro rodiny z Moravskoslezského kraje a přilehlých regionů. Pokud jste z větší dálky, napište nám i tak. Třeba něco vymyslíme.

Jak probíhá přezkoušení?

Přezkoušení probíhá formou rozhovoru nad portfoliem a doplňujícími otázkami a úkoly.

Kdy je možné se zapsat?

Klidně ihned.

Máte zájem? Chcete vědět více?

Chcete vědět více? Stačí nás kontaktovat mailem. Setkáme se a popovídáme si o škole a o všem, co Vás zajímá.

frydek@scioskola.cz