Jídelna

Stravování pro děti je zajištěno ve školní jídelně v prostorách Gymnázia a střední odborné školy na ulici Cihelní. Jídelna je provozována Střední školou gastronomii, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek.

Přihlášku pro stravování v jídelně doplníme nejpozději 28.8.2017

Cena oběda činí:

Děti do 10 let: 63 Kč (v případě zápisu do rejstříku škol pouze 24 Kč)

Děti od 11 let: 65 Kč(v případě zápisu do rejstříku škol pouze 26 Kč)

Pro odhlášení stravy nebo volbu oběda použijte tento odkaz: Odhláška stravy nebo volba oběda
Zde pouze zadáte číslo karty a heslo.

Odhlašování a výběr varianty obědů se provádí elektronicky na adrese www.estrava.cz nebo na terminálu ve školní jídelně nejpozději do 12 hodin předešlého dne. Ve výjimečných případech lze oběd odhlásit do 8 hod. téhož dne a to pouze telefonicky 558 622 716 nebo 558 441 383 nebo 602 529 790.

V případě nemoci nezapomeňte odhlásit stravu. První den nemoci lze neodhlášenou stravu vyzvednout do nosiče.

Školní rok 2018/19 pokračujeme jako Neškola

Bohužel ani v letošním roce nám nebude vyhověno a náš projekt ScioŠkoly ve Frýdku-Místku pokračuje v následujícím školním roce jako Neškola. Děti jsou tak oficiálně zapsány v dom..