Šárka

průvodkyně, psycholožka

Vystudovala jsem Filozofickou fakultu v Ostravě, obor Sociální práce s poradenským zaměřením. Působila jsem v oblasti rozvoje sociálních dovedností a terapeutické činnosti s dospělými.

Nyní mě vítr zavál jiným směrem a v dětech bych ráda posilovala pocit sounáležitosti tak, aby se cítily součástí vztahů a byly schopné budovat vztahy založené na vzájemném respektu, spolupráci a odpovědnosti. Mimo jiné se budu věnovat rozmanitostem českého jazyka, přírodovědným znalostem, pohybovým činnostem a individuální práci s jednotlivci.

Volné chvíle trávím především se svými 2 dětmi a manželem, horskou turistikou, fitness, vzděláváním a kreativními činnostmi a v neposlední řadě ve společnosti přátel a rodiny.

Mé životní krédo je: „Enjoy life.“ Sni, jako bys měl žít navěky. Žij, jako bys měl zemřít dnes. (James Dean)

kontakt: sarka.faranova@scioskola.cz

Předvánoční setkání v africkém stylu

Zveme vás na předvánoční setkání, které pojmeme tentokrát po africku – můžete se těšit na povídání nejen o Ghaně, africké malování, bubnování, nejen africké karaoke, smlouván..