Ondřej

průvodce v družině

Jsem nadšený podnikavec a sportovec. Věčný optimista, takže mě zamračeného uvidíte málokdy. Závodím na in-line bruslích, vedu kroužky, tábory, podnikám a snažím se žít naplno. „Žij teď a tady a užívej každého okamžiku“ to je moje heslo.

Po gymplu jsem měl celkem spleen, co dále, jestli na VŠ nebo někde do práce, ale nikdy jsem nenašel správný studijní obor nebo práci, kde by mě vše bavilo, proto jsem se rozhodl jít cestou podnikání.

Na klasické škole jsem byl zklamaný z tělocviku, kdy jsme hráli pouze basketbal, proto byl sport a zážitkové aktivity volbou číslo jedna. V roce 2014 jsem se začal věnovat bubble fotbalu, jezdit do škol, organizovat akce s bublinami na dny dětí apod. O rok později jsme v Třinci založili také in-line klub – ve kterém vedeme tábory, tréninky dětí i dospělých, kroužky in-line bruslení a mimo to vedeme i volnočasové kroužky.

Mimo tyto úspěšné aktivity vymýšlím a vedu další podnikání v jiném odvětví. Podnikání je svět neomezených možností. V dnešní době můžete vymyslet cokoli, a pokud do toho dáte srdíčko a je to zajímavé, podaří se to. Také aktivně závodím na in-line bruslích, sport a aktivní životní styl je věc, bez které si neumím představit svůj život, i když často nestíhám…

Kontakt: ondrej.pyszko@scioskola.cz

Předvánoční setkání v africkém stylu

Zveme vás na předvánoční setkání, které pojmeme tentokrát po africku – můžete se těšit na povídání nejen o Ghaně, africké malování, bubnování, nejen africké karaoke, smlouván..