Lucie S.

průvodkyně

V systému vzdělávání se pohybuji většinu svého života. Pestré, ale často nepříliš pozitivní zkušenosti, které jsem posbírala během svého působení před i za katedrou, mne dovedly až do naší “neškoly”.

Vystudovala jsem učitelství výtvarné výchovy a během studií jsem si osvojila základy zážitkové pedagogiky a její principy dále využívala v době svého působení na ZŠ a ZUŠ.Vzdělávání vnímám jako partnerský, aktivní, otevřený a vzájemně obohacující vztah, který může všem účastníkům přinášet radost, uspokojení a inspiraci. Ke každému dítěti se snažím přistupovat individuálně a podporovat jej v zodpovědnosti, samostatnosti, tvořivosti, schopnosti empatie, kritického myšlení a konstruktivního dialogu.

Ráda se učím nové věci a vyhovuje mi myšlení mimo škatulky. V současné době se věnuji především studiu arteterapie, které bych se ráda v budoucnu věnovala více. Ve volném čase kromě návštěv výstav, koncertů a divadelních představení, ráda čtu (snad vše kromě návodů k použití), mám moc ráda pohyb a výlety všemi směry. Ráda tvořím, vařím a koketuji s výrobou domácí přírodní kosmetiky a jinou přírodní alchymií. Čas od času také vedu tvůrčí workshopy v rámci táborů, festivalů, aj.

kontakt: lucie.samiec@scioskola.cz

Kurz Respektovat a být respektován

Na podzim organizujeme kurz Respektovat a být respektován v naší ScioŠkole přímo ve FM za neodolatelnou cenu 3.000,- Kč.
Bližší info v letáku.
Přihlášky na fm@scioskola.cz