Kamila

průvodkyně

Vystudovala jsem učitelství 1. stupně ZŠ a speciální pedagogiku. Následovala 8 letá praxe, především s mladšími dětmi /1.-3. roč./. Mými největšími průvodci životem se poté staly naše tři děti, Linda, Esťa a Teo. Těším se na to, že k nim přibudou i další z řad vašich dětí ☺ a na společné bytí…

Ráda si všímám vztahů, souvislostí, pozoruji dění kolem sebe a snažím se vidět věci, které někdy zůstávají skryté. V podstatě bych řekla, že právě to by měla škola přinášet. Rozvíjet vztahy, otevřeně a s respektem komunikovat, podpořit, co je třeba, společně tvořit pravidla/hranice a řešit problémy, být místem, kam nás těší chodit a cítíme se zde bezpečně… Velmi se mi líbilo přirovnání pana B. Kartouze z EDUinu, který o škole řekl, že je to taková Společenská laboratoř.

Co mám ráda? Sebe a svoji rodinu, Tai-chi, tanec a zpěv, toulání přírodou i městem, hru na flétnu a své tělo, scrabble, kočky, valašskou kyselici, vůni a chuť jasmínového čaje a čerstvě namleté kávy, seriál Červený trpaslík, pohádku S čerty nejsou žerty a především všechny lidi s otevřeným srdcem ☺.

Kontakt: kamila.polachova@scioskola.cz

Předvánoční setkání v africkém stylu

Zveme vás na předvánoční setkání, které pojmeme tentokrát po africku – můžete se těšit na povídání nejen o Ghaně, africké malování, bubnování, nejen africké karaoke, smlouván..