Od 1.9.2019 jsme ScioŠkola

publikováno: 22 / 2 / 2019

Vážení a milí rodiče a další příznivci ScioŠkoly FM,

jsme rádi, že můžeme přinést dnes, v den výročí velkého naganského vítězství, jedno naše obrovské – frýdecké. Máme rozhodnutí MŠMT o tom, že se vyhovuje naší žádosti a zapíše ScioŠkolu ve Frýdku-Místku do rejstříku škol a školských zařízení s účinností od 1.9.2019.

Cítíme velké zadostiučinění a zároveň velký závazek vůči vám a vašim dětem. V každém případě nám dovolte poděkovat za vaši důvěru, bez níž by tento den nikdy nemohl nastat.

Vytrvalým to patří!

„Bože, dej mi vytrvalost, abych překonal věci, které změnit nemohu, dej mi sílu, abych změnil věci, které změnit mohu, dej mi moudrost, abych tyto věci dokázal rozlišit.“

Aischylos

Na přelomu dubna a května žijí děti Prahou a hmyzem

Zajímá vás čím, žijí děti ve ScioŠkole? Starší tématem Praha, které zahájily stylově výletem do Prahy, přespáním v sesterské ScioŠkole P6 a dnem stráveným zde. Mladší žijí h..