Vysvědčení v Neškole

publikováno: 31 / 1 / 2018

Dnešním den končíme v Neškole naše první pololetí. Děti dostaly svá první vysvědčení, která mají u nás podobu slovní zpětné vazby. Každé dítko obdrželo dopis od průvodců, který pojednává o tom, čemu všemu jsme se v uplynulé době věnovali, hodnotíme rozvoj klíčových kompetencí a na co by bylo dobré se zaměřit v období následujícím.

Koneckonců i my průvodci si dáváme navzájem zpětnou vazbu a tvoříme si plán pro další etapu. Víme, že je spousta oblastí, na které se pro zdárný chod naší školy chceme zaměřit. Motivace nám nechybí, krátce spočneme během pololetních prázdnin a v pondělí 5.2. se opět vrátíme s chutí do práce. Ale teď nás čeká setkání všech ScioŠkol v Praze a to vždy stojí za to… 🙂

Krásné pololetní prázdniny!

Tým ScioNeškoly

Vysvědčení v Neškole