Vánoční jarmark

publikováno: 28 / 12 / 2017

V posledním předvánočním týdnu se konal v naší škole Vánoční jarmark a s tím související setkání s rodiči a přáteli. Děti žily přípravami na tuto událost už několik týdnů, vyráběly drobné dárečky a ozdoby na prodej, vymýšlely občerstvení, pekly cukroví, jiné zase nazkoušely představení pro rodiče. Velice rády se pak zhostily role průvodců a prodejců a tak tak stačily obsluhovat dlouhé fronty nadšených hostů. Vánoční punč, polévky, pomazánky, buchty, koláče, cukroví – to vše se prolnulo ve vánočně laděnou směsici vůní a nenechalo nikoho na pochybách, že se blíží dětmi toužebně tolik očekávaný čas. Nechyběl ani prostor pro tvoření – děti zabavilo stříhání a lepení dekorací v připravené dílničce. Příjemné odpoledne pak zakončilo divadelní představení rozhlasové hry v podání několika rodičů s nesporným hereckým talentem, vystoupení kytarového kroužku a taky zpěv chlapeckého sboru.
Děkujeme všem za milou návštěvu, máme rádi setkání s vámi a jsme rádi, že pozvání přijali i rodiče teprve budoucích školáků. Vnímáme rodičovskou podporu a přátelské souznění velmi silně a děkujeme za to.

Vánoční jarmark
Vánoční jarmark
Aktuality

Školní rok 2018/19 pokračujeme jako Neškola

Bohužel ani v letošním roce nám nebude vyhověno a náš projekt ScioŠkoly ve Frýdku-Místku pokračuje v následujícím školním roce jako Neškola. Děti jsou tak oficiálně zapsány v dom..

Kontakt

Mapa
https://www.scio.cz/scioskoly/osobni-udaje.asp